MeetUp.com

Výraz:
MeetUp.com
Význam:
MeetUp.com je online webová stránka – sociální síť, která usnadňuje setkání skupin v různých lokalitách po celém světě. Svým členům umožňuje najít a připojit skupiny sjednocené společným zájmem, jako je například politika, knihy, hry, filmy, zdraví, mazlíčci, kariéra aj. V roce 2017 je k ní přihlášeno asi 32 milionů uživatelů ze 182 zemí s 280 000 skupinami.

Společnost byla založena v roce 2002 a sídlí v New Yorku. Zakladatelé byli Scott Heiferman a Brendan McGovern. Meetup byl navržen tak, aby organizátoři mohli řídit mnoho funkcí spojených s osobním setkáním a najít jednotlivcům skupiny, které odpovídají jejich zájmům.

Uživatelé zadají své město nebo poštovní směrovací číslo a vyberou téma meetingu. Poté jim webová stránka pomůže nalézt skupinu a vybrat místo i čas, kdy se můžou sejít. Služba je pro registrované členy bezplatná. Společnost získává příjmy tím, že účtuje poplatky organizátorům skupin.


Pojem zařazen v kategorii Webové stránky.

Okolní pojmy ze stejné kategorie (mohlo by vás také zajímat):

Reklama
Hledáme posily! Zajímavá brigáda!
Máte zájem se podílet na tvorbě tohoto projektu? Hledáme někoho, koho by bavilo slovník rozšiřovat a přidávat nové pojmy. Samozřejmě, že ne zadarmo. Kontaktujte nás!

Reklama:

Užitečné zkratky - víte, co znamenají?

Užitečné souborové formáty

Váš názor nás zajímá!

Dejte nám vědět, jak se vám tento web líbí. Napište nám!