VIRUSfighter

VIRUSfighter - screenshot
VIRUSfighter je dánský antivirový program od společnosti SPAMfighter. Chrání počítač před viry, které můžou napadnout a zničit váš počítač. Slouží tak k odstranění dalšího nechtěného škodlivého softwaru ve vašem počítači.

Program běží v reálném čase na pozadí operačního systému a hlídá, zda nějaký vir neohrožuje váš stroj. VIRUSfighter má v sobě funkce běžné u dalších antivirových programů

VIRUSfighter umí kooperovat, máte-li nainstalované jiné ochranné programy od jeho tvůrců. Přesněji - umožňuje s těmito dalšími programy spolupráci ve scanování - například umí vyhledávat spyware (při nainstalování programu SPYWAREFighter) a to při jednom společném prohledávání tak, aby jste nemuseli pouštět každý program zvlášť.

VIRUSfighter je další z široké nabídky aplikací dánské společnosti SPAMFighter vyvíjející efektivní specializované nástroje na ochranu počítačů a software uživatelů, tedy programů proti internetové špionáži či virům, malwaru, spamu, a dalším nebezpečím pro PC, Mac, mobilní telefony či třeba servery. Stejně tak vyvíjí software na odstranění zbytečného softwaru a zrychlení vašeho počítače.

Vlastnosti

  •   rezidentní realtime ochrana proti virům
  •   skenování disků a paměti
  •   automatické aktualizace (denní)
  •   spolupracuje s dalšími programy od stejného autora
  •   karanténa
  •   výběr metod na ochranu systému
  •   podporuje řadu jazyků

VIRUSfighter ke stažení

Detaily

Autor:SPAMFighter
Licence:Shareware
Operační systém:Windows
Podporované jazyky:Čeština, angličtina, němčina a mnoho dalších.
Domovská stránka: http://www.spamfighter.com/
Navrhnout změnu


Program je zařazen ve slovníku v kategorii Programy.

Okolní pojmy ze stejné kategorie (mohlo by vás také zajímat):

Hledáme posily! Zajímavá brigáda!
Máte zájem se podílet na tvorbě tohoto projektu? Hledáme někoho, koho by bavilo slovník rozšiřovat a přidávat nové pojmy. Samozřejmě, že ne zadarmo. Kontaktujte nás!

Reklama:

Užitečné zkratky - víte, co znamenají?

Užitečné souborové formáty

Váš názor nás zajímá!

Dejte nám vědět, jak se vám tento web líbí. Napište nám!