GoPay

Výraz:
GoPay
Význam:
GoPay – online platební sytém.

Gopay platební brána nabízí rychlou a bezpečnou možnost jak bezhotovostně zaplatit v prostředí internetu. Jak placení probíhá? Na webových stránkách obchodníka si vyberete produkt, dále zvolíte platební metodu, budete přesměrováni na Gopay platební bránu, kde provedete platbu a následně se přesměrujete zpět na stránky obchodníka, kde dokončíte detaily o dodání. Největší výhoda spočívá v úspoře času, možnosti platit odkudkoliv (i ze zahraničí), kde jste online. Gopay akceptuje platby v Korunách i Eurech.

Jedná se o licencovaný produkt ČNB a vedený jako instituce elektronických peněz. Vše funguje s velmi vysokou mírou zabezpečení. Gopay nabízí velký počet platebních metod: elektronické peněženky, online bankovní tlačítka, bankovní převody, platební karty, mobilní platby či platby v bitcoinech. Platební bránu podporují všechny přední banky v České republice.


Viz také: PayPal
Pojem zařazen v kategorii Internet.

Okolní pojmy ze stejné kategorie (mohlo by vás také zajímat):

Reklama
Hledáme posily! Zajímavá brigáda!
Máte zájem se podílet na tvorbě tohoto projektu? Hledáme někoho, koho by bavilo slovník rozšiřovat a přidávat nové pojmy. Samozřejmě, že ne zadarmo. Kontaktujte nás!

Reklama:

Užitečné zkratky - víte, co znamenají?

Užitečné souborové formáty

Váš názor nás zajímá!

Dejte nám vědět, jak se vám tento web líbí. Napište nám!