World of Tanks

Výraz:
World of Tanks
Význam:
World of Tanks - počítačová hra, ve které hráč ovládá tank a účastní se realistických tankových bitev. Většinou je prezentována ve formě online.

Je možné ji hrát z pohledu třetí osoby nebo přímo řidiče tanku. Účelem hry je vyvážet tanky do bitvy, která má na každé straně 15 tanků. Po jejím skončení se vyhodnotí účast každého hráče v bitvě a dle ní mu jsou přiděleny body.

Hra je tzv. free to play, tedy zdarma ke hraní. Lze si však přikoupit prémiový účet, který zvyšuje výnosy z každé bitvy či speciální tanky. V základním herním módu dostane každý hráč sérii základních tanků, obsahující stroje převážně z doby druhé světové války. Tu může rozšířit za body, vyhrávané v jednotlivých bitvách.

World of Tanks se stala v posledních letech opravdu online fenoménem, hraje ji několik milionů hráčů. Je dostupná pro platformy Windows, iOS, Xbox 360 a Android.


Pojem zařazen v kategorii Počítačové hry.

Okolní pojmy ze stejné kategorie (mohlo by vás také zajímat):

Reklama
Hledáme posily! Zajímavá brigáda!
Máte zájem se podílet na tvorbě tohoto projektu? Hledáme někoho, koho by bavilo slovník rozšiřovat a přidávat nové pojmy. Samozřejmě, že ne zadarmo. Kontaktujte nás!

Reklama:

Užitečné zkratky - víte, co znamenají?

Užitečné souborové formáty

Váš názor nás zajímá!

Dejte nám vědět, jak se vám tento web líbí. Napište nám!