Minecraft

Výraz:
Minecraft
Význam:
Minecraft - Legendární počítačová hra, která se dá hrát offline i online a je založená na jednoduchém „kostičkovém“ systému.

Minecraft je řazena mezi jedny z dosud nejúspěšnějších počítačových her. Je pro všechny věkové generace a nabízí především velkou jednoduchost. Minecraft se naučí každý během krátké chvíle. To ale neznamená, že to není hra, ve které se neustále rozvíjíte. Právě progres je zde velmi důležitý, postupně se hráč zdokonaluje v těžbě surovin a dalších činnostech.

Jak již naznačuje název, hra Minecraft je především o těžbě, ale také je to arkáda a survival či simulátor farmářského života. Můžete se vydávat do hlubokého podzemí, kde objevíte zlato, železo či diamanty, ale stejně tak lze těžit a pracovat na povrchu. Součástí hry je také stavění různých budov a příbytků, samozřejmě na kubickém základě. Minecraft svět je v podstatě nekonečný.


Pojem zařazen v kategorii Počítačové hry.

Okolní pojmy ze stejné kategorie (mohlo by vás také zajímat):

Reklama
Hledáme posily! Zajímavá brigáda!
Máte zájem se podílet na tvorbě tohoto projektu? Hledáme někoho, koho by bavilo slovník rozšiřovat a přidávat nové pojmy. Samozřejmě, že ne zadarmo. Kontaktujte nás!

Reklama:

Užitečné zkratky - víte, co znamenají?

Užitečné souborové formáty

Váš názor nás zajímá!

Dejte nám vědět, jak se vám tento web líbí. Napište nám!