TeamSpeak 3 

Výraz:
TeamSpeak 3 
Význam:
TeamSpeak 3 - software pro audio komunikaci mezi uživateli na kanálu chatu, podobně jako konferenční hovor. Uživatelé obvykle používají sluchátka s mikrofonem. Klientský software připojuje k Teamspeak server podle výběru uživatele, ze kterého se uživatel může připojit k chatovým kanálům.

Cílovou skupinou pro TeamSpeak jsou především hráči, kteří mohou použít software pro komunikaci s ostatními hráči stejného týmu. Komunikace prostřednictvím hlasu dodává konkurenční výhodu tím, že umožňuje hráčům, aby měli ruce na ovladačích.

TeamSpeak 3 je nejaktuálnější verze softwaru, který byl ve vývoji od roku 2004. Obsahuje mnoho nových funkcí, například použití unikátních identifikátorů, které jsou náhodně generované v době počátečního nastavení. Identita obsahuje přezdívku, kterou lze kdykoliv změnit i jedinečné identifikační číslo a název identity, který není viditelný pro ostatní uživatele na serveru.


Reklama
Hledáme posily! Zajímavá brigáda!
Máte zájem se podílet na tvorbě tohoto projektu? Hledáme někoho, koho by bavilo slovník rozšiřovat a přidávat nové pojmy. Samozřejmě, že ne zadarmo. Kontaktujte nás!

Reklama:

Užitečné zkratky - víte, co znamenají?

Užitečné souborové formáty

Váš názor nás zajímá!

Dejte nám vědět, jak se vám tento web líbí. Napište nám!